Репітери


Порівняння товарів (0)Комплект посилення сигналу "3G/4G інтернет" з антеною 11 Дб (1800/2100 Мгц)
Підсилювач мобільного зв'язку Lintratek KW13A-GSM (900 МГц)
Підсилювач мобільного зв'язку Lintratek KW19L-GDW (900/1800/2100 МГц)
Підсилювач мобільного зв'язку Lintratek KW23F-GDW (900/1800/2100 МГц)
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Посилення мобільного сигналу за допомогою репітера


Зовнішні антени спрямованої дії дозволяють посилити якість сигналу, що походить від передаючого пристрою базової станції мобільного оператора. Якщо потужності диполі не достатньо, то покращити завантаження та віддачу інформації можна шляхом підключення спеціальних пристроїв: репітерів, ретрансляторів. Ці прилади часто називають повторювачами.


Призначення підсилювача


Репітер – це мережний пристрій, призначений для посилення потужності бездротового сигналу у мережах мобільних провайдерів. Прилад застосовують для покращення якості з'єднання та передачі сигналу в мертві зони будинку, квартири чи офісу користувача. Повторювач забезпечує можливості голосового зв'язку, покращує зону покриття у масштабах конкретного приміщення, збільшує швидкість приймання-передачі.

Репітер підтримує всі відомі стандарти зв'язку: 2G, 3G та 4G, здатний функціонувати у різних частотних діапазонах. В Україні ліцензію на експлуатацію мереж LTE отримали компанії інтернет-провайдерів: Київстар, Vodafone та lifecel. Оператори працюють на частотах: 1800 МГц, 2600 МГц та 900 МГц, що необхідно враховувати при виборі GSM репітера. Застосування сучасних девайсів гарантує якісний голосовий зв'язок, стійке з'єднання та високошвидкісний серфінг просторами інтернету.


Принцип роботи репітерів


Репітери використовують для посилення сигналу у тих районах, де зовнішня антена спрямованої дії самостійно не справляється. Причиною нестійкого з'єднання може стати велика віддаленість від базової станції мобільного оператора або перешкоди по дорозі проходження сигналу у вигляді перепадів рельєфу або багатоповерхових будівель. Репітер включають у схему після антени, з'єднавши пристрої коаксіальним кабелем за допомогою роз'ємів та перехідників.

Ретранслятор розширює зону покриття мережі Wi-Fi. Він не тільки посилює отриманий сигнал, а й спрямовує його в ті зони, де раніше зв'язок був недоступним. Прилад приєднують до головного роутера, таким чином, одні пристрої працюють від маршрутизатора, а інші від повторювача. Потрібно враховувати при виборі пристрою, що GSM-ретранслятор, що підтримує стандарт третього покоління, працює лише за технологією UMTS/HSPA, а репітер 4G відповідно в мережах 4G LTE.