Навушники


У даній категорії немає товарів.

  Навушники - це один з найпопулярніших аксесуарів до комп'ютера, ноутбука або смартфону. З їх допомогою можна прослуховувати в тиші необхідну інформацію, насолоджуватися улюбленою музикою і спілкуватися. Залежно від виконуваних функцій, аксесуари діляться на два види: навушники і гарнітура. За допомогою навушників можна тільки прослуховувати контент. Гарнітура дозволяє не тільки чути, але й спілкуватися.

  За типом підключення навушники діляться на дротові і бездротові. Для підключення дротових передбачені спеціальні роз'єми. Якість сигналу і надійність роботи безпосередньо залежить від кабелю. При виборі віддають перевагу товстому кабелю, і кевлару. Передача сигналу в бездротових пристроях виконується через Bluetooth. Працює пристрій від вбудованого акумулятора, тому необхідно його постійно заряджати.

  Залежно від того, пропускають навушники зовнішні звуки чи ні, вони діляться на закриті, напіввідкриті, відкриті, вкладиші. Закритого типу вибирають в тому випадку, якщо не бажають, щоб зовнішні звуки втручалися в музичну композицію або прослуховуючі сюжети були доступні оточуючим.

  Важливим показником роботи навушників є опір, від нього залежить якість звучання і гучність.

  Інтернет-магазин Mobirator.com.ua пропонує широкий вибір навушників і гарнітури. У нас є як бюджетні моделі за невисокою ціною, так і шикарні варіанти з відмінним звучанням. Менеджер допоможе вам зробити правильний вибір аксесуара, орієнтуючись на виділений бюджет, сферу використання та поставлені завдання.