О нас

Вас вітає інтернет магазин товарів для 4G інтернету та посилення мобільного зв'язку Mobirator! В інтернет магазині Ви можете купити обладнання, підключити мобільний 4G інтернет, а також ознайомитись з тарифними планами провідних компаній на ринку України: Київстар, LifeCell, Vodafone. Наші фахівці допоможуть подобати Вам оптимальний варіант обслуговування, виходячи з Ваших потреб.

Інтернет магазин надасть Вам гарний вибір і доступні ціни на Wi Fi і Mi Fi точки доступу, 4G кишенькові роутери, 3G/4G модеми, Смарт ТВ Бокси, MIMO антени, комплекти для посилення зв'язку, які використовують для посилення сигналу мобільного інтернету та різні комплектуючі від карт пам'яті до захисних плівок та USB подовжувачів.

В інтернет-магазині Мобіратор представлена ​​продукція таких торгових марок як Netgear, Samsung, Motorola, Alink, Franklin, Huawei, Sierra, Novatel, Pantech, ZTE та інші.

Все обладнання для мобільного Інтернету підготовлено до роботи, доставка по всій Україні! Вам потрібно лише вибрати тарифний план та здійснити підключення самостійно або за допомогою наших спеціалістів.

На товари інтернет магазину Мобітор поширюється гарантія від 6 місяців. Термін гарантії можна побачити на сторінці товару на нашому сайті. Mobirator забезпечує сервісне та гарантійне обслуговування всього обладнання, придбаного безпосередньо в інтернет-магазині або в роздрібній мережі.

Ви можете замовити обладнання, що сподобалося на сайті інтернет магазину Мобіратор. Крім цього, Ви можете отримати кваліфіковану допомогу наших консультантів як у виборі обладнання для 3G Інтернету, так і у виборі тарифного плану та оператора. Наші консультанти можуть проконсультувати Вас в режимі он-лайн або Ви можете замовити зворотний дзвінок прямо на нашому сайті (заповнивши форму зверху сторінки) і ми Вам передзвонимо.

Ми доставляємо товар по всіх містах України (до міст Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші) за допомогою кур'єрської служби Нова пошта. Також у нашому центрі продажу у місті Вінниця Ви можете самостійно забрати придбаний товар.

Працюємо як із фізичними, так і юридичними особами. Форми оплати - готівкова та безготівкова. Для оптових клієнтів діє гнучка система знижок.

Купівля товарів у нашому інтернет-магазині позбавить Вас від стомлюючих відвідувань магазинів та салонів зв'язку в пошуках обладнання для переносного інтернету чи голосового зв'язку.