Аксесуари та комплектуючі до 3G / 4G антен


Порівняння товарів (0)Коаксіальний кабель 3D-FB 50 Ом для 4G інтернету (Преміум)
Коаксіальний кабель 3D-FB 50 Ом для 4G інтернету Преміум, 1метр
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

За допомогою 3G / 4G антени можна отримати стабільне інтернет-з'єднання в найбільш віддаленому районі країни. Залежно від принципу прийому сигналу і конструкції, пристрої діляться на панельні, спрямовані, автомобільні. Для того щоб з'єднати антену з модемом необхідні спеціальні аксесуари: радіочастотний кабель і адаптер. Кабель допоможе передати сигнал, його підключення можливо тільки через роз'єм.

Аксесуари та комплектуючі до 3G / 4G антен: особливості вибору

Аксесуари та комплектуючі до 3G / 4G антен безпосередньо впливають на якість передачі інтернет-сигналу сигналу і добротність кріплення. При виборі рекомендується зупинятися на перевірених виробниках, вибирати надійного продавця.

Інтернет-магазин Mobiraror.com.ua пропонує 3G / 4G антени і всілякі аксесуари для підключення і перерозподілу сигналу:

  • Дільник потужності (спліттер) дозволить розділити сигнал на кілька антен або об'єднати його. Подільники розрізняються по потужності, опору, технічним характеристикам.
  • За допомогою перехідників, роз'ємів виконується монтаж кабелю, можливі варіанти: безпосередньо або під кутом.
  • При виборі кабелю звертають увагу на хвильовий опір, для частоти в 2,4 ГГц зупиняються на 50 Ом. Для стабільної роботи вибирають кабель з мінімальною втратою потужності, коаксіальний. Всередині - одна або дві жили. Коаксіальний кабель відрізняється за типом роз'ємів, довжиною.
  • Для кріплення і установки знадобляться кронштейни і щогли.

Наш фахівець із задоволенням відповість на всі питання і допоможе правильно підібрати аксесуари. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами.