Аксесуари до ноутбуків


Порівняння товарів (0)Потужний акумулятор
ДО 8 ГОДИН РОБОТИ
Комплект 3G/4G WiFi роутер Novatel 6620L + антена Стріла 21 дБ
Комплект 3G/4G WiFi роутер Novatel 6620L + антена Стріла 21 дБ

3207 грн.3592 грн.

ДО 8 ГОДИН РОБОТИ
Комплект 3G/4G WiFi роутер Huawei R210 + антена Стріла 21 дБ
Комплект 3G/4G WiFi роутер Huawei R210 + антена Стріла 21 дБ

4148 грн.4563 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Незважаючи на те що ноутбук за фактом представляє собою компактний комп'ютер, який може працювати самостійно, на практиці додаткові пристрої необхідні. Попит зростає в тому випадку, якщо на ноутбуці виконується основний обсяг офісної роботи, а вдома за пристроєм проводиться багато часу.

Серед аксесуарів для ноутбука найчастіше вибирають такі гаджети:

  • Миша. Ноутбук легко працює без цього пристрою, але з мишею це робити комфортніше. Так швидше можна обробити фото, змонтувати відео, легше вирішуються питання створення презентацій.
  • Чи потрібна клавіатура для ноутбука - це спірне питання. Професійні геймери добре знають відповідь. Їхня праця неможлива без спеціальної клавіатури з клавішами які підсвічуються, деякі з них можна перепрограмувати на свій розсуд.
  • Спрощує роботу зовнішній накопичувач. Його обсяг може досягати від 500 Гб до 4 Тб. Пристрій компактний і зручний. Гаджет можна постійно носити з собою, він має розміри телефона.
  • Ноутбук часто доводиться переносити з місця на місце. Для його транспортування необхідна спеціальна сумка. Вона повинна бути стильною, надійною і міцною. З матеріалів перевагу віддають еластичним тканинам і силікону. За фасоном це, може бути, як звичайна сумка, так і конструкція по типу рюкзака або портфеля. Усередині повинна бути м'яка підкладка, яка при необхідності надійно захистить ноутбук від механічних пошкоджень.

Інтернет-магазин Mobirator.com.ua пропонує солідний вибір модних аксесуарів до ноутбука. Всі товари є в наявності, оформити замовлення можна через спеціальну форму на сайті або зателефонувавши по телефону.