Захисне скло


У даній категорії немає товарів.

Захисне скло

 Щодня по смартфону ковзають ключі, жіночі сережки, косметички і гаманці, всілякі предмети, в тому числі металеві з гострими краями, залишаючи подряпини, потертості, псують дизайн. Якщо для корпуса це загрожує погіршенням зовнішнього вигляду, то для екрану монітора загрожує втратою працездатності.

 Надійно закриває життєво важливу деталь смартфона захисне скло. В процесі виготовлення матеріал проходить спеціальну термічну обробку: нагрів до високих температур з наступним охолодженням на повітрі. В результаті багаторазово підвищується міцність і довговічність. Скло здатне без втрати працездатності і міцності витримати удари, подряпини і пошкодження. За складом воно складається з п'яти покриттів.

Звичайна товщина 0,3 мм. Невеликий розмір практично непомітний для користувача. Покриття щільно прилягає до екрану і повністю повторює його форми. У тому випадку, якщо екран має плавні переходи, скло їх обтікає, краї заокруглені. Вибір захисного скла виконується під розмір діагоналі і марку смартфона.

Особливою популярністю користуються наступні моделі:

  • Глянцеві. Найдешевші. Надійно кріпляться і непогано захищають поверхню. Зображення чітке, без спотворень. До недоліків відноситься низька стійкість до подряпин, пальці залишають видимі сліди.

  • Матові. Відносяться до бюджетних варіантів. Добре кріпляться. На зернистій поверхні не залишаються сліди пальців і зіткнень. Шорстка поверхня не створює відблисків. Недолік в низькій якості картинки, вона зерниста, в приглушених тонах.

  • Конфіденційне скло. Повністю відповідає своїй назві. Для сторонніх поглядів з боку вся інформація залишається недоступною

Телефонуйте, запитуйте, пишіть. Співробітники магазину Mobiraror.com.ua готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти з вибором скла, що повністю відповідає вашим запитам.