Планшети


   Без інтернету неможливо уявити сучасне суспільство. Робота, подорожі і навіть розваги безпосередньо пов'язані зі швидкістю завантаження необхідних в даний момент інтернет-сторінок. Сьогодні особлива увага при створенні мобільних пристроїв приділяється двома складовими: по-перше, високій швидкості з'єднання з мережею, а, по-друге, невеликим габаритам. З усією впевненістю можна сказати, що майбутнє - за легкими портативними пристроями, що забезпечують максимально швидке підключення до потрібних ресурсів. Саме такі гаджети і являють собою CDMA планшети, завдяки яким хорошим з'єднанням з інтернетом можна насолоджуватися скрізь, де того тільки забажає душа.

                                                         Переваги CDMA планшетів

  У більшості випадків GSM підключення може запропонувати користувачеві швидкість з'єднання не більш 0,384 Мбіт / с. Це жахливо мало навіть для того, щоб завантажити сторінку з текстом, не кажучи вже про картинках, флеш анімації і, тим більш, відео файлах. У свою чергу CDMA гаджети дозволяють домогтися мінімум 3,1 Мбіт / с. І все це - тільки завдяки стандарту CDMA2000 EVDO Rev.A. В Україні з цим стандартом працюють кращі оператори мобільного інтернету - це Інтертелеком і Peoplenet. Купівля одного тільки планшета і підключення до будь-якого з операторів гарантує зручність користування інтернетом не тільки у великих населених пунктах, а й за межами міста і навіть на автострадах. Звичайно, існують так звані «сліпі зони», але їх не так багато і знаходяться вони далеко від цивілізації. Деякі пристрої працюють зі стандартом Rev.B, який, в комплекті до підключення до мережі Інтертелеком, може забезпечити до 14 Мбіт в секунду на вашому планшеті. GSM-з'єднання не може похвалитися такою швидкістю ні за яких умов. Серед основних характеристик CDMA планшетів необхідно виділити не тільки швидкісне підключення до мережі, але і безперебійну роботу, яка безпосередньо залежить від якості сигналу. Іншими словами - такі гаджети повністю забезпечують «технічну сторону» швидкої роботи з інтернетом набагато краще, ніж GSM-аналоги.
Але не тільки бездоганним з'єднанням з інтернетом відрізняються планшети CDMA. В першу чергу, це потужні пристрої, які можуть бути як незамінними помічниками в роботі, так і відмінним засобом для розваги. На нашому ресурсі представлені кращі новинки і класичні моделі виробників зі світовим ім'ям.
  • HTC - тайванська компанія, чиї гаджети користуються популярністю далеко за межами Китаю. Це якість, яке перевірено часом і мільйонами задоволених користувачів. Потужний процесор, зручна і зрозуміла операційна система, а так само достатній обсяг ОЗУ і ПЗУ для комфортної роботи - все це HTC!
  • Apple - безперечний американський лідер ринку мобільних пристроїв. Apple ненавидять конкуренти і обожнюють шанувальники, яких з кожним днем ​​стає все більше і більше. Apple - це неповторний і унікальний дизайн, бездоганний функціонал, якість і, звичайно ж, - ім'я, яке говорить сама за себе!
  • Huawei - одна з найбільших китайських компаній, яка давно вже зруйнувала міф про недостатньо якісну китайську продукцію. Планшети Huawei - це зразкові гаджети, які мають низку унікальних характеристик.
  Ми готові запропонувати вам кращі товари та від інших виробників, успішно зарекомендували себе на ринку. Різними можуть бути функціональні особливості та дизайн, операційна система і навіть призначення обраного вами планшета, але є те, що залишається незмінним завжди - це бездоганна якість продукту і його доступна ціна.