Аксесуари


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Аксесуари

Сучасні гаджети міцно увійшли в життя сучасної людини. Це не тільки необхідні для повсякденного життя девайси, які дозволяють спілкуватися з друзями і бізнес-партнерами, заробляти кошти для життя і вирішувати важливі питання. Аксесуари спрощують користування, дозволяють самовиразитися, прикрашають життя.

Найбільшою популярністю користуються такі аксесуари:

 

  • Чохли. Вони надійно захищають корпус і екран від пошкодження, продовжують працездатність виробів. Можуть бути виконані у вигляді книжки, бампера, блокнота. Матеріали найрізноманітніші: метал, силікон, прогумовані композиції, кожзам і шкіра.
  • Захисна плівка або скло. Покривають екран і оберігають його від механічного впливу. Можуть бути матовими, глянцевими і дзеркальними. На виготовлення стекол йде прозоре оргскло, воно надає екрану міцність до стирання, оберігає від подряпин.
  • Моноподи. Бувають універсальними або спеціальними під певну модель. Виконані у вигляді висувного штатива, дозволяють самостійно, без залучення сторонніх людей, виконувати зйомку себе під різними ракурсами.
  • Bluetooth-гарнітура. Аксесуар особливо актуальний для людей, які багато часу проводять в русі, за кермом автомобіля. Дозволяє легко спілкуватися, без допомоги рук.
  • Зовнішній акумулятор. Використовується для підзарядки мобільних пристроїв за відсутності стаціонарної електромережі. Особливо зручний для людей, що віддають перевагу динамічному способу життя.

Аксесуари відрізняються за ціною, якістю, виробником. Представник інтернет-магазину Mobiraror.com.ua допоможе зробити правильний вибір і оформити замовлення. Всі консультації безкоштовні.