Flash-пам'ять


У даній категорії немає товарів.

Flash-пам'ять

  Flash-накопичувач знайомий будь-якому користувачеві Інтернету. Невеликий гаджет дозволяє переносити з одного пристрою на інший величезний обсяг інформації: фото, відео, текстові файли, софт. Флеш-накопичувач з USB-роз'ємом відноситься до найпопулярніших моделей. При виборі орієнтуються на обсяг пам'яті, цей показник безпосередньо впливає на вартість гаджета.

  Для зберігання текстових документів достатньо обсягу до 4 Гб. У разі використання великої кількості фото, вибирають носій на 16 Гб. Якщо передбачається записувати повнометражні фільми і відеофайли, зупиняються на 32 Гб.

 Дизайнери на славу попрацювали над створенням флешки. Користувачеві пропонуються різні варіанти оформлення, аж до іграшкових, вони розраховані на всі вікові категорії, уподобання, вимоги до функціоналу.

 Для виготовлення корпусу використовується міцний матеріал, здатний витримати механічний вплив. Найчастіше це пластик, метал і прогумований матеріал. Для захисту від пилу і бруду USB роз'єм закривають кришкою. Вона може бути виконана окремо, частіше використовують цілісну обертову конструкцію. Є моделі з кришкою, яка з'єднується з корпусом через шнур.

 Для збільшення функціональності виробники додають допоміжні налаштування. За допомогою індикатора активності користувач отримує інформацію про роботу пристрою. При високих вимогах до збереження інформації, можна вибрати флешку зі сканером відбитків. Флеш-пам'ять з ліхтариком, електронним годинником дозволяє скористатися додатковими послугами.