Чохли


Смартфон не тільки став невід'ємною частиною життя сучасної людини, але і його супутником у всіх починаннях. Протягом дня по поверхні гаджета ковзають, дряпають, труться всілякі деталі і поверхні. Витримати ці дії і залишитися в красивому вигляді можна тільки в тому випадку, якщо всі площини гаджета закриті.

Вибір захисних пристосувань нескінченний. Торгова мережа випускає моделі під будь-які потреби для всіх вікових категорій: дітей, жінок, чоловіків, унісекс. Користувач отримує можливість визначитися з матеріалом, зробити нелегкий вибір між кожзамом, шкірою, силіконом, полікарбонатом.

Силіконові мають невисоку ціну, при цьому вважаються одними з найнадійніших. Вони щільно облягають пристрій і надійно захищають його від пилу, бруду та механічних пошкоджень.

Чохли з пластику відрізняються тонкими розмірами, що дозволяє закрити гаджет і при цьому практично не змінити його розміри. Дизайн може бути виконаний під бізнес-виконання, нанесені принти і орнаменти, патріотичні мотиви. Чохли мають гладку, зернисту поверхню, нагадують шкіру, замшеві і текстильні матеріали.

Футляри випускаються в універсальному виконанні, під конкретний розмір діагоналі, і оригінальні, для певної моделі, з повністю співпадаючими отворами під роз'єми. Універсальні аксесуари можуть бути виконані у вигляді кишені з язичком для вилучення, поставлятися з магнітними застібками, на блискавках і липучках.

На вибір пропонуються наступні варіанти конструкцій: книжки, бампера, футляри та фліп вниз. Деякі з них розраховані на додаткові функції, можуть бути використані як підставки. Особливість бампера в тому, що він закриває тільки торцеві поверхні і піднімається над екраном, тим самим захищаючи гаджет при падінні.