Тариф «Lifecell 199» Безліміт

Артикул: 116000
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Тариф «Lifecell Безліміт 199»* – 1000 ГБ трафіку за 199 грн на місяць без обмежень швидкості! Тарифний пакет від Лайфселл для всіх видів пристроїв працює по всій Україні.

 

Переваги тарифу:

  • Вигідна ціна. 1000 ГБ трафіку за 199 грн. на місяць. Високошвидкісний інтернет від LIfeCell за найкращою ціною.
  • Проста тарифікація. Абонентська плата знімається першого числа. Жодних зобов'язань або списання коштів у мінус. **
  • Гарантія обслуговування. Умови тарифного пакета фіксуються для Вас до 01.08.2023 року ***
  • Жодних обмежень. Ви можете використовувати SIM-карту в будь-якому пристрої по всій території України без додаткових платежів, жодних організацій швидкості.
  • Турбота про Вас із першого дня. У місяць підключення Ви заплатите лише за ті дні, коли користувалися інтернетом, залишок переходить на наступний місяць. ****

 

Детальні умови тарифу

* Під безлімітом мається на увазі надання 1000 Гб інтернет трафіку на календарний місяць

 

** Період тарифікації – календарний місяць (з першого до останнього числа). Абонентська плата знімається у ніч 1-го числа. Поповнення рахунку здійснюється за номером телефону, вказаним на SIM-картці. Якщо на момент списання абонентської плати на рахунку менше 199 грн безлімітний пакетний трафік не надається та інтернет тарифікується з розрахунку 10 грн за кожні 100 Мб трафіку. Щоб уникнути швидкої витрати коштів, рекомендуємо стежити за балансом і своєчасно поповнювати рахунок.


*** Умови тарифу залишаються фіксованими до 01.08.2023 року. Далі набирають чинності такі умови: абонплата 199 грн/міс із пакетним трафіком 70 Гб на місяць + Лайфхак. Лайфхак – послуга, яка дозволяє додавати до базових 70 ГБ трафік, витрачений у попередньому місяці. Таким чином, вже з другого місяця у Вас може бути вже 140 ГБ за 199 грн.


****Для активації обов'язковою умовою є поповнення на суму не менше 199 грн. Абонентська плата знімається пропорційно до кількості днів, що залишилися до кінця місяця і надається пакетний трафік згідно з кількістю днів, що залишилися до кінця місяця (так наприклад, якщо ви активуєте пакет 25 числа місяця в якому 30 днів, то з вас зніметься абонплата 33 грн і буде надано 166 Гб трафіку).

Повний обсяг гігабайт нараховується о 15-00 наступного дня після активації пакета. До 15-00 наступного дня вам буде надано обсяг трафіку згідно з формулою ПТ = (70Гб / КДМ) * КДоКМ), де ПТ - пакетний трафік, 70 ГБ - кількість трафіку в пакеті Лайфселл Бізнес 199, КДМ - кількість днів на місяць, КДоКМ - кількість днів, що залишилися до кінця місяця.

Наприклад. при активації номера 25-го числа першого дня і до 15.00 наступного дня Вам нарахують 11,6 ГБ. Щоб уникнути непередбаченої витрати коштів на рахунку, рекомендуємо починати користуватися послугами після надання безлімітного трафіку (після 15-00 наступного дня після активації номера).


Характеристики

Абонплата 199 грн / місяць
Интернет сверх пакета 10 грн за 100 МБ
Мобильный интернет 1000 ГБ без обмеження швидкості
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.