Asus RT-AC1300G+

Артикул: 102170
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


ASUS RT-AC1300G Plus є сучасним бездротовим роутером з двома діапазонами. Даний роутер дозволяє підвищити швидкість передачі даних і користуватися високошвидкісним інтернетом. Варто зазначити загальну пропускну здатність до 1267 Мбіт/с. RT-AC1300G Plus забезпечує стабільну роботу інтернету для декількох пристроїв одночасно.

RT-AC1300G Plus поєднується різними пристроями такими, як комп'ютери, мобільні телефони та інші. Ви зможете переглядати онлайн 4K-відео, працювати з хмарними сховищами. Для цього вам не треба попередньо завантажувати великі файли. Купуючи роутер цієї моделі, ви отримуєте якісний пристрій з багатьма перевагами.

Переваги:

- Роутер RT-AC1300G Plus має чотири антени, у яких висока потужність і високий коефіцієнт посилення. Дані антени забезпечують наявність стійкого сигналу і великого робочого діапазону.

- За допомогою високошвидкісного порту USB 3.0 можна підключити 4G-модеми, принтери і зовнішні накопичувачі інформації. Є можливість отримання резервного каналу доступу до інтернету. Ви можете створити сервер друку або домашній мультимедійний центр.

- Роутер RT-AC1300G Plus є досить-таки простим в управлінні пристроєм. За допомогою мобільного додатка Asus Router App його легко налаштувати. Є можливість установки обмежень з функцією батьківського контролю. Також ви можете транслювати мультимедійний контент в мережі.

- Наявність технології MU-MIMO і внутрішньої пам'яті 128 МБ. Завдяки цьому поліпшується продуктивність декількох пристроїв.

У комплектацію входять:

- Бездротовий роутер

- Адаптер змінного струму

- Мережевий кабель (RJ-45)

- Коротке керівництво

- Компакт-диск з керівництвом для користувача

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.