WiFi маршрутизатор Asus RT-AC750 c USB портом

Артикул: 902186
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


WiFi маршрутизатор Asus RT-AC750
На ринку мережевого обладнання з'явився двохдіапазонний маршрутизатор RT-AC750. Це модернізований гаджет нового покоління за доступні гроші. Підтримуючи стандарт Wi-Fi 802.11ac, девайс видає прекрасну швидкість передачі інформації по бездротовій мережі до 300 Мб / с на частоті 2,4 ГГц і до 433 Мб / с в частотному діапазоні 5 ГГц. Можливість працювати в двох діапазонах одночасно дає сумарну швидкість 733 Мб / с. Спробуйте нові технології, які вже відносять до наступного покоління.

Маршрутизатор RT-AC750 прекрасно інтегрується з периферійними пристроями через інтерфейс USB, що значно розширює його функціонал. Підключення флешки і активація функції ASUS AiCloud робить його хмарним сховищем, а приєднання принтера дозволяє організувати мережевий друк. При необхідності можна розгорнути резервний канал шляхом використання USB-модема, що підтримує останні стандарти зв'язку третього і четвертого покоління. Крім того, гаджет застосовують для зарядки смартфонів і планшетів. Управління функціоналом прилада покладено на інтерфейс ASUSWRT. Він допомагає буквально за лічені секунди налаштувати мережу, простежити мережевий потік, організувати бездротову мережу і VPN-доступ.

 

У RT-AC750 значно збільшена зона дії бездротової локальної мережі, що забезпечує стабільне інтернет з'єднання і передачу інформації без мертвих зон. Фірмовий дизайн маршрутизатора не змінився, вже здалеку видно, це ASUS. Все та ж фактура пластика в картатому візерунку. На верхній панелі розміщується яскрава світлодіодна індикація, що повідомляє користочу про кількість провідних підключень, приєднанні до мережі, функціонуванні бездротових частот і наявності харчування. Передня і нижня сторони теж пластикові. На бічних панелях розташовані вентиляційні отвори, вони не дають гаджету перегріватися під час роботи.

Маршрутизатор оснащений двома зовнішніми диполями, для поліпшення роботи девайса при слабкому сигналі. Задня панель вміщує WAN-порт для підключення глобальної мережі, чотири вихідних 100 Мб LAN-порту для локального підключення і роз'єм живлення. Поруч розташувалася кнопка харчування вкл / викл, скидання налаштувань і WPS.


Характеристики

Тип
Скорость LAN портов
Скорость Wi-Fi
WAN-порт
Частота работы WiFi
Комплект поставки
Количество антенн
Додаткові характеристики
Гарантия
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.