Тариф «Lifecell 149»

Модель: Тариф «Lifecell 149»
  • Є в наявності
  • Повернення, обмін: 14 днів.
  • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Тарифний план «Lifecell 149»: максимум інтернету за доступною ціною

 Не пропустіть можливість і скористуйтеся вигідною пропозицією від одного з кращих постачальників мобільного інтернету - компанії Lifecell. Передовий український провайдер розробив цілу лінійку пакетів, які адаптовані під різні умови ведення бізнесу з урахуванням затребуваності мобільних послуг. «Lifecell 149» - це один з вигідних тарифних планів, які пропонуються для корпоративних клієнтів України. Він орієнтований на абонентів, які за службовим обов'язком багато часу проводять в інтернеті. Вони вивчають попит і пропозиції, ведуть торговельні операції, здають бухгалтерські звіти, скачують енергоємні додатки і програми.

 Lifecell - це найбільша 3G мережа в Україні зі зв'язком світового рівня. Провайдер охоплює 2291 населених пунктів країни. Для 595 з них Lifecell - це єдиний варіант мобільного зв'язку. Пропонований компанією тарифний план «Lifecell 149» відкриває доступ до 60 ГБ в місяць високошвидкісного 3G-4G інтернету з можливістю його подальшого збільшення + 60 ГБ нараховуються щомісяця по акції в подарунок.

60 ГБ + 60 ГБ = 120 ГБ - в два рази більше трафіку всього за 149 грн / міс. !!!

Особливість пакету в можливості його збільшення. Компанія належить до щедрих постачальників і керується принципом: Чим більше, тим краще. І це не просто слова. З другого і далі місяці трафік в рамках пакета збільшується на кількість витрачених минулого місяця ГБ. Більше витратив, більше додалося, і в цьому величезна перевага тарифного плану.

Не пропустіть вигідну можливість приєднатися до спільноти абонентів Lifecell, яке вже налічує 10,6 млн. чоловік. Інноваційний лідер знаком 53% користувачів мобільного зв'язку. Приєднуйтесь до кращих.


Характеристики

SMS по Украине 1.00 грн/за SMS
Абонплата 149 грн / місяць
Звонки в сети оператора 0, 60 грн/хвилина
Звонки за границу додатковий пакет, детальна інформація на сайті оператора
Звонки на другие номера Украины 0, 60 грн/хвилина
Интернет сверх пакета 10 грн за 100 МБ або 5 грн за 50 МБ
Мобильный интернет Ви отримуєте 60 Гб + ту кількість трафіку, яку ви використовували в минулому місяці. Наприклад, ви використовували 50 Гб у квітні. Отже, в травні у Вас 60 Гб + 50 Гб за минулий місяць - всього 110 Гб. Ніякої втрати швидкості, ніяких обмежень.
Сервисы от оператора Безлімітне спілкування в Мессенжер Bip
Додаткові характеристики Вартість зміни тарифного плану на тарифний план лінійки складає 30 грн
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.