Портативна зарядна станція для автономної роботи Jackery Explorer 240W

Артикул: 108164
 • Є в наявності
 • Гарантія: 24 місяців;
  Повернення, обмін: 14 днів.
 • 12 152 грн
 • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка

Доступні варіанти

Нині з урахуванням періодичних вимкнень електроенергії актуальним стають альтернативні джерела живлення для котла, телефонів, телевізорів, комп'ютерів тощо. Вирішити завдання допоможе портативна електростанція Jackery Explorer 240W.

Особливості мобільного джерела живлення Jackery Explorer 240W

Jackery Explorer 240 W укомплектований літієвим акумулятором ємністю 168000 мАг, що забезпечує потужність 240 Втч, при напрузі 14,4 В. Станція обладнана електророзеткою 230 V DC, 200 - 400 Вт, двома конекторами типу. Прогресивний інвертор із чистим синусом на виході забезпечить безперебійну роботу приладів, які не мають імпульсного блоку живлення.

Мобільна станція Jackery 240W вирішить питання електроживлення під час відпочинку на природі або виручить у разі аварійного відключення електропостачання. Девайс компактний 132х231х195 мм, важить всього 3 кг і забезпечений ергономічною ручкою, що гарантує його комфортне транспортування. Jackery Explorer 240 керується за допомогою однієї кнопки.

У пристрій інтегрований MPPT-контролер, що служить для його заряджання за допомогою сонячної панелі SolarSaga 100W. Альтернативне джерело енергії не йде в комплекті зі станцією Jackery Explorer 240, а купується окремо. Мобільну електростанцію можна заряджати і звичнішими способами: від мережі змінного струму 240 В, автомобільної розетки 12 В або генератора.


Можливості мобільної електростанції:

 •        значна ємність батареї за малих габаритів;
 •        потужність на виході становить 200 Вт; максимальна 400 Вт;
 •        вихід AC із чистим синусом;
 •        авторозетка 12 В;
 •        два USB конектори типу А;
 •        інтелектуальний екран, що візуалізує потужність на вході/виході та рівень заряду акумулятора.

Способи поповнення запасу енергії Jackery Explorer 240W:

1. Заряджання від сонячної панелі SolarSaga 100W здійснюється протягом 5 годин.

2. Поповнення заряду від мережі центрального енергопостачання протягом 5 годин.

3. Повне заряджання за допомогою автомобільної розетки потребує 6,5 годин.

Алгоритм поповнення заряду від сонячної панелі полягає в приєднанні штекера DC SolarSaga 100W до гнізда DC Explorer 240. При цьому необхідно враховувати, що час заряджання може відрізнятися залежно від місця знаходження, кліматичних умов та температури навколишнього середовища. Важливо під час зарядки захистити портативну електростанцію від впливу нагрівальних приладів та прямого УФ-випромінювання.

Захисні функції Jackery Explorer 240W

Акумулятор оснащений електронною платою Battery Management System, що контролює процес заряджання, що захищає від короткого замикання, перенапруги та граничного нагріву та розширює функції безпеки. Додатково захисну роль відіграє РК-екран з індикацією візуалізацією рівня заряду акумулятора та перемикач з індикатором увімк./вимк. вихідних роз'ємів, а також літієва батарея NMC.


Характеристики

Одночасно заряджуваних пристроїв 6
Мощность 200 Вт
Ёмкость аккумулятора 168000 мАг
Вага 3 кг
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.