Asus RT-AC52U

Артикул: 102171
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


ASUS RT-AC52U є бездротовим роутером з високошвидкісним стандартом Wi-Fi 802.11ac. В діапазоні 2.4 ГГц швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с, а в діапазоні 5 ГГц до 433 Мбіт/с.

Завдяки великому обсягу системної пам'яті даного роутера ви отримаєте стабільну роботу при високому навантаженні. З наявністю потужних антен можна розширити радіус дії бездротового модуля на цілих 150%.

За допомогою роз'єму USB є можливість підключення різних пристроїв, наприклад, зовнішніх накопичувачів, принтерів, 3G/4G-модемів. Також можна підключити зовнішній жорсткий диск. Користувачі можуть мати доступ до цього диску через локальну мережу. Використовуючи роз'єм USB, є можливість підзарядки різних мобільних гаджетів.

Наявність зручного інтерфейсу ASUSWRT дозволяє управляти функціями роутера. Ви можете перевіряти інтернет-трафік і обмежувати пропускну здатність для певних програм.

Основні характеристики:

- Роутер RT-AC52U підтримує два частотні діапазони. З огляду на це можна зазначити загальну швидкість передачі даних по бездротовій мережі до 733 Мбіт/с.

- Налаштувати роутер RT-AC52U досить-таки не складно. Це можна зробити дуже швидко. Для цього треба включити роутер, здійснити підключення кабелів. Потім ви відкриваєте веб-браузер на одному з пристроїв з Wi-Fi.

- За допомогою технології ASUS AiCloud зовнішній жорсткий диск, який підключений до RT-AC52U, можна перетворити в хмарне сховище даних. За допомогою мобільного додатка віддалено з будь-якого пристрою ви можете отримати доступ до цього сховища.

- Завдяки вбудованій системі автономного завантаження файлів Download Master є можливість завантажувати файли на жорсткий диск, який підключений по USB. При цьому можна навіть не використовувати комп'ютер, а здійснювати завантаження віддалено. Ви зможете транслювати файли з зовнішнього диска на телевізор, ігрову приставку або на будь-який інший пристрій.

- Є можливість запуску VPN-сервера, щоб користуватися безпечним доступом в інтернет.

- Роутер RT-AC52U дозволяє підключити три бездротові мережі з індивідуальними правами доступу для кожної з них.

- RT-AC52U може підтримувати до 300 тисяч з'єднань одночасно. Якщо ви завантажуєте багато файлів, то забезпечується висока продуктивність.

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.