Комплект антена 4G Rnet 2x24Дб з кабелем 20м

Артикул: 10419020
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Антенний комплект для посилення GSM LTE сигналу за містом, у селі або на дачі. Дозволяє отримати доступ в інтернет через канал мобільних операторів Lifecell, Київстар, Vodafone.  


Панельна антена - оптимальний варіант для самостійного встановлення. Принцип роботи і конструкція антени дають змогу налаштувати її на приймання сигналу від базової станції без довгих "прицілювань" і отримати високу швидкість і стабільний канал інтернету навіть у місцях, де без підсилювача телефон, модем або роутер не "бачать" мережі. Частотний діапазон антени захоплює 900 МГц. На цій частоті сигнал поширюється краще, зона покриття збільшується. Таким чином ця антена ідеально підходить для операторів Київстар і Vodafone, які активно розширюють покриття саме на цій частоті. 


Комплект складається з:

  • Антена планшетна 3G/4G Rnet 2x24Дб
  • Кабель мідний коаксіальний: 20 м
  • Антенний перехідник


Антенний коаксіальний мідний кабель з хвильовим опором 50 Ом. Довжина кабелю 20 м. Кабель з обох боків оснащений F-female роз'ємом для під'єднання до 3G GSM антени та до антенного перехідника pigtail. Перед прокладанням кабелю продумайте трасу для того, щоб уникнути зламів, а також місць, об які кабель може отримати пошкодження. Також важливо зазначити, що довжина кабелю має бути такою, щоб забезпечувати потрібний винос над дахом для отримання якомога більшої прямої видимості між антеною та базовою станцією, але не слід надмірно подовжувати трасу через розведення кабелю всередині приміщення. 


Антенний адаптер pigtail
 для USB модемів і 3G/4G роутерів. Підбирається менеджером під вашу модель обладнання. Довжина перехідника 30 см. Має F-маle для підключення до коаксіального кабелю. 


Встановити спрямовану антену можна зовні приміщення, закріпивши її на фасаді будівлі, а також на окремих трубах, кронштейнах, стовпах. Вона може застосовуватися не тільки для посилення LTE, але також як і самостійне обладнання для поліпшення якості зв'язку і сигналу мережі Інтернет.


4G MIMO антена Rnet 24Дб призначена для посилення сигналу мережі GSM операторів у значній віддаленості об'єкта від базової станції, а також для стабілізації сигналу. Панельна антена - оптимальний варіант для самостійного встановлення. Принцип роботи та конструкція антени дають змогу налаштувати її на приймання сигналу від базової станції без довгих "прицілювань" і отримати високу швидкість і стабільний канал інтернету навіть у місцях, де без підсилювача телефон, модем або роутер не "бачать" мережі.  


Завдяки ширококутному пошуку сигналу (до 30 градусів) по площинах вертикаль-горизонталь, а також підтримці технології MIMO, захоплення мережі відбувається швидше і вдвічі ефективніше. Тому, навіть якщо ваш пристрій взагалі не бачить мережі, але базова станція знаходиться в межах 20 кілометрів, представлена Панельна 4G LTE MIMO антена R-Net Квадрат Premium посиленням 2 x 24 dBi (1700-2700 МГц) може дістати такий сигнал і посилити його.


Технічні характеристики антени планшетної Rnet 2x24Дб


Тип антени: планшетна


Діапазон робочих частот: 1700-2700 МГц


Область застосування: Зовнішні


Коефіцієнт посилення: 2x24Дб


Підтримка технології MIMO: Є


Розміри: 430 х 430 х 60 мм


Характеристики

Тип Антени мобільного зв'язку та інтернету
Длина кабеля 20 м
Конектор F-конектор
Материал ABS пластик + оцинкована сталь
Направленість антени Спрямовані
Кількість вантажних місць 1
Області застосування Зовнішні
Максимальна відстань передачі 20 км
Розташування антени Зовнішні
Посилення 2х24
Робоча температура -40С до +60С
Тип антенны Панельна
Вид Спрямована
Стандарт зв'язку 4.5G 4G, 3G, 2G
Частотний діапазон 1700-2700 мГц
Додаткові характеристики Максимальне посилення сигналу інтернету, підтримка технології LTE-Advanced Pro (LTE-A), матеріал: ABS пластик, оцинкована сталь
Розміри 430 х 430 х 55
Комплектація - Антена 4G спрямована 2x24dBi; - коаксіальний кабель 20 м; - антенний перехідник
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.