Комплект антена панельна 4G MIMO 2х24 Дб + кабель + перехідники (максимальне посилення)

Артикул: 104190
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Квадрат MIMO 24 2×2 1700-2700 МГц відноситься до сімейства потужних сучасних прийомопередаючих антен, що функціонують у всіх відомих стандартах зв'язку. Диполь якісно посилює сигнал, що виходить від передавальної базової станції мобільного оператора, що забезпечує стабільне інтернет-з'єднання, високу швидкість завантаження/віддачі інформації. Застосування пристрою можливе як у звичайній обстановці: міська квартира, житловий будинок або офіс компанії, так і в складних умовах виробничого цеху, підвального приміщення або спеціального ангару.

Антена Квадрат MIMO 24 ефективно використовується в мережах зв'язку третього покоління 3G UMTS, мобільного протоколу 4G LTE, стандарту LTE-Advanced Pro 4.5G, а також прогресивної технології 5G, яка, на жаль, на території нашої країни недоступна. В Україні диполь підтримує мобільних провайдерів, які працюють у мережах LTE Київстар, Лайф, Водафон. Ці компанії отримали державну ліцензію на експлуатацію мереж 4G LTE. Антена працює в діапазоні частот 1700 - 2700 МГц. Диполь підтримує технологію Carrier Aggregation. Це означає, що антена має здатність до об'єднання двох частотних діапазонів LTE 1800 і 2600 в один канал для підвищення швидкості передачі даних.

Панельна 4G LTE антена Квадрат MIMO має широкі кути огляду до 30 градусів, коефіцієнт посилення 2 x 24 dBi та радіус дій 20 км та більше (залежить від рельєфу). Є металевою конструкцією у вигляді панелі. Випромінювач диполі виготовлений з оцинкованої сталі, як корпус використаний високоміцний ABS-пластик. Поляризація диполі горизонтальна, вертикальна та похила Х. Компактні розміри 455×455×55 та невелика вага всього в 2,5 кг дозволяють встановити антену самостійно без залучення сторонньої допомоги. Просте підключення під силу звичайному користувачеві.

Монтаж антени Квадрат MIMO 24 здійснюється на дах будинку, фасад або балконні конструкції будівлі, а також на щоглу, що окремо стоїть. Зважаючи на великий коефіцієнт посилення до 24 dBi вузької діаграми спрямованості диполь максимально точно орієнтується на базову передавальну станцію обраного мобільного оператора. Антена підключається до модему або телефону за допомогою коаксіального кабелю опором 50 Ом за допомогою двох F-роз'ємів та перехідників. Кабель та антенні перехідники не йдуть у комплекті, купуються окремо.

Диполь підтримує технологію MIMO 2×2, що дозволяє збільшити швидкість прийому інформації в 2-2,5 рази за рахунок методу просторового кодування. При використанні мережевого обладнання, що не підтримує антенну технологію MIMO, необхідно протестувати кожен з виходів і вибрати для підключення той, який видає більш ефективне з'єднання і швидкість завантаження. /с.


Характеристики

Відстань до базової станції 20 км и більше
Вітряне навантаження 25 м/с
Длина кабеля 10-20м
Живлення Непотрібне
Конектор F-коннектор
КСХ не более 1.8
Направленість антени Спрямована
Призначення Посилення сигналу інтернету
Стандарти та технології 4.5G 4G, 3G, 2G
Тип кріплення Універсальний хомут на щогли круглоко або квадратного перетину
Упаковка Картонна коробка
Області застосування Зовнішні
Посилення 2х24 Дб
Поляризація Вертикальна, Горизонтальна
Робоча температура -40 .. + 60 С
Вид Панельна
Провайдер Київстар, LifeCell, Vodafone
Частотний діапазон 1700 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Максимальне посилення сигналу інтернета, підтримка технології LTE-Advanced Pro (LTE-A), матеріал : ABS пластик, ацинкована сталь
Розміри 430 x 430 х 55 мм
Вага 2.5 кг
Комплектація Антена, універсальне кріплення-хомут, інструкція, кабель RG58, два перехідника (тип перехідника підбирається під Ваше обладнання), чотири F-коннектора
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.