Антенний комплект 4G Стріла-5 2х20 Дб MIMO 1700-2170 МГц з кабелем і перехідниками

Артикул: 104172
  • Є в наявності
  • Гарантія: 12 місяців;
    Повернення, обмін: 14 днів.
  • 3 409 грн
  • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка

Доступні варіанти

Антена 3G/4G МІМО 2x20 dB спрямована 1700-2170 МГц Стріла 5

Практично всі міста України забезпечені LTE мережами, які надають зв'язок в стандарті 4G. На жаль, гірше складаються справи в їх передмістях і сільській місцевості. Тут не завжди інтернет сигнал досягає належного рівня. З метою його посилення і забезпечення стабільного доступа в інтернет українські фахівці пропонують до використання антену 3G/4G МІМО 2x20dBi спрямовану 1700-2170 МГц Стріла 5. Це сучасний пристрій, що дозволяє, завдяки високому коефіцієнту посилення 2 × 20 dBi, домогтися стабільного доступу до Мережі на видаленні до 20 км від передавального обладнання, обраного інтернет провайдера.

Диполь підтримує українських стільникових операторів, що працюють за новими стандартами зв'язку третього і четвертого покоління, в частотах 1700 - 2170 МГц: Київстар, Vodafone, Lifecell. Ці компанії отримали державну ліцензію на експлуатацію LTE мереж. Жителям приміських районів антена допоможе налагодити зв'язок в стандарті 4G LTE. При відсутності зв'язку четвертого покоління, користувачі отримають доступ до інтернету через 3G UMTS.

Антена Стріла 5 складається з активною складовою у вигляді вібратора і пасивної частини - рефлектора з директорами. Як матеріал корпусу при виготовленні диполі використаний удароміцний АВЅ пластик високої якості. Він інертний як до впливу шкідливих кліматичних чинників, так і до агресивних середовищ. Траверса зроблена алюмінієвою, випромінювач - мідним, а директора і монтажний комплект - з оцинкованої сталі. Завдяки герметичній конструкції, волога і пил ні при яких обставинах не потраплять всередину корпусу антени, це гарантує її надійність і довговічність.

Антена 3G/4G МІМО 2x20dBi виготовлена ​​з урахуванням технології MIMO, яка забезпечує розширення смуги пропускання і збільшення швидкості прийому і передачі даних в 2 - 4 рази. Технологія полягає в використанні двох комплектів передавального і приймаючого обладнання. Диполь підтримує вертикальну і горизонтальну поляризацію.

Стріла 5 розрахована для зовнішньої установки, зазвичай її монтують на дахах, фасадах або балконних конструкціях житлових будинків, на окремо розташованих щоглах, верхніх точках промислових споруд. Диполь направляють в сторону діючої станції мобільного оператора. Для зручного монтажу антена забезпечується U-подібним кронштейном і кріпленням. Підключення модему або маршрутизатора до диполі виконується через коаксіальний кабель RG58 опором 50 Ом, який з'єднується за допомогою F-female роз'єму. Кабель та перехідники для інтеграції антени з мережевим обладнанням купуються окремо.

Завдяки скромним розмірам: 1000 × 130 × 130, вагою в 0,7 кг і легкості монтажу диполь можливо встановити самостійно без сторонньої допомоги. Стріла 4G розроблена для використання в регіонах з різними кліматичними умовами в температурному режимі від -50º С до + 50º С і вітрового навантаження до 25 м/с.


Характеристики

Відстань до базової станції до 35 км
Вітряне навантаження до 25 м/с
Живлення Непотрібне
Конектор F-коннектор
КСХ не більше 1.8
Направленість антени Спрямована
Опір 50 Ом
Призначення Посилення сигналу інтернету
Стандарти та технології 4.5G 4G, 3G, 2G
Тип кріплення Універсальний хомут на щогли круглоко або квадратного перетину
Упаковка Картонна коробка
Області застосування Зовнішні
Посилення 2х20 Дб
Поляризація Вертикальна, Горизонтальна
Робоча температура -50С...+50С
Вид Антена-гармата
Провайдер Київстар, LifeCell, Vodafone
Частотний діапазон 1700 - 2170 МГц
Додаткові характеристики Підтримка технології LTE-Advanced Pro (LTE-A), матеріал : сталь
Розміри 1000 х 135 х 100
Вага 0.7 кг
Комплектація Антена, універсальне кріплення-хомут, інструкція, кабель RG58U, pigtail (переходник)
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.