Антенний комплект 4G LTE Runbit 2х18 Дб MIMO 1700-2700 МГц з кабелем і перехідниками

Артикул: 104166
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


4G/3G панельна антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ (1700-2700 МГц)

4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ українського виробництва розроблена з метою забезпечення доступу до інтернету і створення стабільного з'єднання в віддалених від базової вишки мобільного оператора районах. Відстань до приймально-передавального обладнання може складати 17-18 км, а при гарній видимості і рівнинній місцевості досягати і 20 км. Диполь підтримує всіх українських інтернет провайдерів, які отримали ліцензію на роботу в мережах LTE, і працює в частотному діапазоні від 1700 до 2700 МГц. Коефіцієнт посилення становить 2 × 18 dBi.

Антена підтримує інноваційну технологію збільшення пропускної спроможності і ємності бездротової мережі MIMO. Усередині антени знаходиться два набори випромінюючих і приймаючих елемента, які працюють відразу в двох напрямках: горизонтальному і вертикальному. Завдяки використанню двоканального посилення швидкість роботи модему або роутера збільшується в два і більше разів.

4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ представляє собою компактну конструкцію з синфазних решіток із безліччю патчів. Перевагою такого рішення є велика ефективна площа випромінювання, що перевершує можливості антени Хвильовий канал при рівному коефіцієнті посилення.

Антена RunBit виготовляється з високоміцного пластика, нержавіючої та оцинкованої сталі і електролізної міді. Диполь конструктивно захищена від попадання в корпус пилу і вологи. Розміри пристрою 300 х 320 х 40 мм, а вага - 1 кг. Монтаж диполі передбачений із зовнішнього боку будівлі. Установка може бути здійснена на окремо стоячому щоглі, даху або стіні будинку. Для якісного монтажу в комплекті з антеною поставляється набір надійного сталевого кріплення.
Кабельна лінія і перехідники купуються користувачем окремо. Для з'єднання антени з модемом або роутером краще використовувати коаксіальний кабель опором 50 Ом, довжиною не більше 20 метрів.

Область застосування 4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ поширюється як на заміську зону, що знаходить у видаленні від базових станцій мобільних операторів, так і на райони міської забудови. Антена здатна приймати не тільки прямий, але і відбитий від будівель сигнал.


Характеристики

Відстань до базової станції до 18 км
Длина кабеля 10 - 20м
Живлення Непотрібне
Конектор F-коннектор
Направленість антени Спрямована
Призначення Посилення сигналу інтернету
Стандарти та технології 5G, 4.5G 4G, 3G, 2G
Тип кріплення Універсальний хомут на щогли круглоко або квадратного перетину
Упаковка Картонна коробка
Області застосування Зовнішні
Посилення 2х18 Дб
Поляризація Вертикальна, Горизонтальна
Робоча температура -50 .. + 50 С
Вид Панельна
Провайдер Київстар, LifeCell, Vodafone
Частотний діапазон 1700 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Підтримка технології LTE-Advanced Pro (LTE-A), матеріал : ABS пластик, ацинкована сталь
Розміри 300 х 320 х 40 мм
Вага 1.1 кг
Комплектація Антена, універсальне кріплення-хомут, інструкція, кабель RG58U, pigtail (переходник)
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.