Комплект 3G/4G MIMO "Парабола" RunBit 28 дБ

Артикул: 104049
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Комплект 3G/4G MIMO "Парабола" RunBit 28 дБ

Комплект 3G/4G MIMO "Парабола" RunBit 2 x 14 дБ застосовується для забезпечення стабільного доступу до Всесвітньої павутини з високою швидкістю прийому-передачі інформації. Головною перевагою високотехнологічного обладнання вважається можливість використання антени в якості випромінювача в тандемі з супутниковою тарілкою, що дозволяє підвищити коефіцієнт посилення до 28 дБі.

Крім того, антена при роботі в стандарті четвертого покоління підтримує технологію MIMO, яка в даний час є найпрогресивнішим способом збільшення пропускної здатності та ємності бездротової мережі. Завдяки використанню двоканального посилення швидкість роботи модему або роутера збільшується в 2-3 рази.

Застосовують комплект 3G/4G MIMO "Парабола" RunBit 2 x 14 дБ в заміській зоні, сільській місцевості, котеджних селищах і дачних кооперативах. Використання антени з супутниковим відбивачем забезпечує стабільний інтернет на відстані до 25 км від передавача. У міських районах обладнання може виявитися корисним. Індивідуальні особливості тісної забудови, планування житла або товщина стін не завадять отримувати високошвидкісний інтернет. Актуально застосування диполі в парі з супутниковою тарілкою в умовах офісу. Швидкість інтернету для співробітників зростає в 2-3 рази. Комплект 3G/4G MIMO "Парабола" RunBit 2 x 14 дБ сумісний з усіма українськими гігантами мобільного зв'язку, що працюють в мережах UMTS і LTE: Київстар, Vodafone, Lifecell.

Корпус 4G/3G антени виготовлений з високоміцного пластика в пило і волого захисному виконанні. Обладнання може працювати при температурі від - 60 до + 40 градусів. Диполь здатна витримати вітрове навантаження до 30 м/с. Монтаж антени не займе багато часу, все необхідне для установки і підключення, включаючи кріпильні елементи, входить в комплект поставки.

Антена повинна бути спрямована в бік передавальної станції, при цьому нахил супутникової тарілки щодо вертикальної опори повинен складати 26,5º. Від дотримання цих вимог буде залежати якість інтернет-з'єднання.


Характеристики

Тип Спрямована
Конектор F-male
Опір 50 Ом
Області застосування Зовнішні, Внутрішні
Максимальна відстань передачі 25000 м
Посилення 28 dbi
Вид Спрямована, MIMO
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 1700 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Тип поляризації: Вертикальна, горизонтальна | Матеріал корпусу: оцинкована сталь
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.