Зовнішні антени


Порівняння товарів (0)Антенний комплект 3G/4G MIMO YUST 15ДБ + кабель + перехідники
Антенний комплект 3G/4G MIMO YUST 15ДБ + кабель + перехідники

1623 грн.

Антенний комплект 3G/4G антена MIMO RNet 17ДБ + кабель + перехідники
Антенний комплект 3G/4G антена MIMO RNet 17ДБ + кабель + перехідники

1745 грн.1920 грн.

4G антена Rnet Квадрат 17дБ для всіх частот в Україні
Антена панельная 4G LTE MIMO Black 2x17 Дб (1700-2700 МГц )
4G/3G антена панельна RunBit Solo 17 дБ (900-2700 МГц)
Антена 3G/4G LTE Батвінг 5000-5800 МГц 12 дБ (Lifecell, Vodafone, Київстар)
Показано з 1 по 13 з 13 (всього 1 сторінок)

3G та 4G зовнішні антени

Підсилюючі зовнішні антени мобільного зв'язку - це сучасні девайси, здатні стабілізувати сигнал, що походить від базової станції мобільного оператора і збільшити його потужність.

Особливості підсилюючих зовнішніх антен мобільного зв'язку

Зовнішні антени розрізняють за двома ознаками: конструкції та коефіцієнта посилення, завдяки яким визначається їх сфера застосування. Існують спрямовані антени параболічного та планшетного типу, пристрої Хвильовий канал, та всеспрямовані, до яких належать термінальні апарати з невеликим коефіцієнтом посилення. Ефективність девайса залежить від КУ, чим він вищий, тим більша відстань, що охоплюється, потужніший сигнал на виході і краще робота мережевих пристроїв.


4G зовнішні направлені антени

Конструкція сучасних 4G антен передбачає підтримку технологій, що застосовуються як у мережах LTE, так і у форматі стандартів другого та третього покоління. Популярністю користуються широкодіапазонні диполі, які здатні посилювати сигнал широкому інтервалі частот від 2G до 4G. Універсальність даних антен дозволяє вирішувати практично будь-які завдання користувача.

Монтаж та область застосування зовнішніх 4G антен

Встановлення зовнішніх антен потребує окремої уваги. Незважаючи на нюанси, монтаж 4G диполя можна виконати самостійно, без залучення спеціалістів. Планшетні, параболічні пристрої та Хвильовий канал мають бути встановлені на висоті не менше 4 метрів за умови відкритої видимості для проходження сигналу. Якщо ця вимога нездійсненна, диполь піднімають вище. Місцем установки може служити дах, фасад, балкон будівлі або щогла, що окремо стоїть. Антену направляють строго на БС мобільного оператора, при відхиленні якість сигналу миттєво погіршується.

Всеспрямовані або термінальні зовнішні антени не викликають складнощів при монтажі, але сфера їх застосування обмежена. Зважаючи на низький коефіцієнт посилення, антени працюють тільки в умовах впевненого мобільного сигналу. Зазвичай їх використовують як автомобільний диполь.Підсилювальна антена спрямованої дії затребувана в місцях, де в силу об'єктивних причин потужність сигналу провайдера не досягає прийнятних результатів, що ускладнює роботу мережевого обладнання, наприклад, технічна споруда з товстими залізобетонними стінами. Зовнішні 3G/4G Мімо антени популярні у забезпеченні інтернетом районів, що знаходяться за межею мегаполісів та у сільській місцевості.