Asus RT-AC66u

Артикул: 102173
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Акция !!! Бажаєте оновити роутер! Ми надамо Вам таку можливість за програмою Trade-In: принеси старий 300-мегабітний робочий роутер і отримай знижку 333 грн. на новий ASUS RT-AC66U. Ціна зі знижкою - 2996 грн.

ASUS RT-AC66U є моделлю одного з перших бездротових роутерів зі стандартом Wi-Fi 802.11ac. Швидкість передачі даних до 1,3 Гбіт/с. RT-AC66U відноситься до п'ятого покоління бездротових пристроїв для зв'язку. Користувачі можуть з гідністю оцінити всі переваги даного пристрою.

Важливі функції RT-AC66U:

- Технологія під назвою ASUS Ai Radar дозволяє поліпшити покриття мережі Wi-Fi. При цьому не збільшується енергоспоживання.

- Технологія AiCloud робить з роутера RT-AC66U так званий персональний сервер. Доступ до цього сервера доступний самим різним пристроям. Це означає, що користувачі можуть зберігати необхідні дані в одному місці.

Переваги:

- Роутер RT-AC66U відрізняється сучасними високошвидкісними стандартами. При дротовому, а також бездротовому підключенні забезпечується висока швидкість передачі даних.

- Даний роутер може працювати одночасно в двох частотних діапазонах.

- RT-AC66U відрізняється надійною якістю. Є потужні антени, які дозволяє розширити зони мережі Wi-Fi.

- Є можливість скачування файлів з інтернету на підключений по USB зовнішній жорсткий диск. При цьому комп'ютер не використовується. Ви можете відстежити з віддаленого комп'ютера стан завантаження.

- RT-AC66U також застосовують як медиасервер. Є можливість транслювати мультимедійні файли на різні сумісні пристрої. Серед цих пристроїв, наприклад, телевізори, планшети, комп'ютери, ігрові приставки.

- Роутер RT-AC66U можна прикріпити на стіну в будь-якому місці вашого офісу або будинку.

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.