Asus RT-AC1200G+

Артикул: 102169
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


ASUS RT-AC1200G + є сучасним роутером з двома діапазонами. Даний роутер оснащений антенами великої потужності 5dBi. Висока швидкість передачі даних і велика зона покриття безпровідного інтернету - все це можливо з роутером RT-AC1200G +.

Ви можете дивитися відео з форматом 4K, грати в онлайн-ігри в режимі PlayStation 4 і Xbox One. USB-порту дозволяє одночасно по мережі користуватися принтером, 3G-модемом, диском. У великій квартирі або в будинку роутер RT-AC1200G + стане ідеальним варіантом.

Основні переваги:

- Роутер RT-AC1200G + відрізняється високою швидкістю передачі даних до 867 Мбіт/с.

- Наявність технології AiRadar, завдяки якій можна зробити більше зону покриття Wi-Fi мережі.

- Роутер RT-AC1200G може працювати в двох частотних діапазонах. При цьому загальна швидкість передачі даних по бездротовій мережі до 1167 Мбіт / с.

- Наявність зручного графічного інтерфейсу ASUSWRT. Даний інтерфейс дозволяє управляти всіма функціями пристрою. Ви можете створювати принт-сервер, переглядати карту мережі, використовувати функцію батьківського контролю і т.д.

- RT-AC1200G + ви зможете легко і швидко налаштувати. Для цього треба включити роутер, підключити потрібні кабелі. Потім на якомусь пристрої з Wi-Fi відкрити веб-браузер. В налаштуваннях заповнити ім'я користувача, а також пароль.

- Є можливість запуску VPN-сервера, щоб був безпечний доступ з інтернету до домашньої мережі.

- RT-AC1200G + дозволяє підтримати три гостьові бездротові мережі. Для кожної з цих мереж можлива наявність індивідуальних прав доступу, а також інших параметрів.

При покупці роутера RT-AC1200G + ви отримуєте якісний пристрій з високошвидкісною передачею даних, а також досить-таки великою зоною покриття мережі.

Характеристики:

Частота роботи Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц

Швидкість Wi-Fi інтернету: більше 300 Мбіт/с

Антени: 4

Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.