Спрямована антена MIMO Стріла-5 Rnet 2x20 Дб (1700-2170 мГц)

Артикул: 104167
  • Є в наявності
  • Гарантія: 12 місяців;
    Повернення, обмін: 14 днів.
  • 1 990 грн
  • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка

Доступні варіанти

Антена 3G/4G МІМО 2x20 dB спрямована 1700-2170 МГц Стріла 5

Практично всі міста України забезпечені LTE мережами, які надають зв'язок в стандарті 4G. На жаль, гірше складаються справи в їх передмістях і сільській місцевості. Тут не завжди інтернет сигнал досягає належного рівня. З метою його посилення і забезпечення стабільного доступа в інтернет українські фахівці пропонують до використання антену 3G/4G МІМО 2x20dBi спрямовану 1700-2170 МГц Стріла 5. Це сучасний пристрій, що дозволяє, завдяки високому коефіцієнту посилення 2 × 20 dBi, домогтися стабільного доступу до Мережі на видаленні до 20 км від передавального обладнання, обраного інтернет провайдера.

Диполь підтримує українських стільникових операторів, що працюють за новими стандартами зв'язку третього і четвертого покоління, в частотах 1700 - 2170 МГц: Київстар, Vodafone, Lifecell. Ці компанії отримали державну ліцензію на експлуатацію LTE мереж. Жителям приміських районів антена допоможе налагодити зв'язок в стандарті 4G LTE. При відсутності зв'язку четвертого покоління, користувачі отримають доступ до інтернету через 3G UMTS.

Антена Стріла 5 складається з активною складовою у вигляді вібратора і пасивної частини - рефлектора з директорами. Як матеріал корпусу при виготовленні диполі використаний удароміцний АВЅ пластик високої якості. Він інертний як до впливу шкідливих кліматичних чинників, так і до агресивних середовищ. Траверса зроблена алюмінієвою, випромінювач - мідним, а директора і монтажний комплект - з оцинкованої сталі. Завдяки герметичній конструкції, волога і пил ні при яких обставинах не потраплять всередину корпусу антени, це гарантує її надійність і довговічність.

Антена 3G/4G МІМО 2x20dBi виготовлена ​​з урахуванням технології MIMO, яка забезпечує розширення смуги пропускання і збільшення швидкості прийому і передачі даних в 2 - 4 рази. Технологія полягає в використанні двох комплектів передавального і приймаючого обладнання. Диполь підтримує вертикальну і горизонтальну поляризацію.

Стріла 5 розрахована для зовнішньої установки, зазвичай її монтують на дахах, фасадах або балконних конструкціях житлових будинків, на окремо розташованих щоглах, верхніх точках промислових споруд. Диполь направляють в сторону діючої станції мобільного оператора. Для зручного монтажу антена забезпечується U-подібним кронштейном і кріпленням. Підключення модему або маршрутизатора до диполі виконується через коаксіальний кабель RG58 опором 50 Ом, який з'єднується за допомогою F-female роз'єму. Кабель та перехідники для інтеграції антени з мережевим обладнанням купуються окремо.

Завдяки скромним розмірам: 1000 × 130 × 130, вагою в 0,7 кг і легкості монтажу диполь можливо встановити самостійно без сторонньої допомоги. Стріла 4G розроблена для використання в регіонах з різними кліматичними умовами в температурному режимі від -50º С до + 50º С і вітрового навантаження до 25 м/с.


Характеристики

Тип Спрямована
Конектор F-male
Опір 50 Ом
Області застосування Зовнішні
Максимальна відстань передачі 15000 м
Посилення 2x20
Вид Спрямована, MIMO
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 1700 - 2170 МГц
Додаткові характеристики Тип поляризації: Вертикальна, горизонтальна
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.