Антена панельна 4G LTE MIMO 1700-2700 МГц 17 Дб (Київстар, Vodafone, Lifecell)

Артикул: 104160
  • Є в наявності
  • Гарантія: 12 місяців;
    Повернення, обмін: 14 днів.
  • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка

Доступні варіанти

Антена КВАДРАТ MIMO 17 Дб (2 * 2) 1700-2700 МГц 3G (UMTS), 4G (LTE), 4.5G (LTE-Advanced Pro)

Антена планшетна MIMO 17 Дб 1700-2700 МГц 3G, 4G (LTE), 4.5G (LTE-AdvancedPro) відноситься до антен нового покоління, призначених для експлуатації в новітніх мережах зв'язку. Використовується з метою посилення сигналів мобільних провайдерів, збільшення швидкості завантаження, передачі даних і підвищення стійкості Інтернет-з'єднання. Гарантує якісну експлуатацію мережевого обладнання в середині промислових споруд, офісів, підвальних приміщень та інших місць з недостатньо стійким прийомом радіосигналів, що виходять від базової станції стільникового оператора.

Антена КВАДРАТ MIMO 17 2 × 2 експлуатується в частотному діапазоні 1700 - 2700 МГц, що дає можливість приймати сигнали не тільки в стандартах зв'язку останніх поколінь 3G і 4G, але і в контактних технологіях майбутнього 4.5G і 5G. Це стало можливим внаслідок підтримки ДІПОЛ методу просторового кодування MIMO, що дозволяє збільшити смугу пропускання каналу за рахунок паралельного застосування декількох комплектів антенного обладнання. Технологія MIMO гарантує збільшення швидкості прийому-передачі даних в 2 - 2,5 рази. Антена КВАДРАТ підтримує вертикальну, горизонтальну і X-поляризацію Коефіцієнт посилення диполі становить 17dBi.

Диполь КВАДРАТ MIMO 17 2 × 2 призначена для зовнішньої установки. Зазвичай антену монтують на дахах або фасадах будівель, балконних конструкціях або на окремо розташованих високих щоглах. Напрямок пристрою визначається в залежності від місця розташування базової станції мобільного оператора. Антенний випромінювач повинен бути встановлений за курсом передавача. Інтеграція диполі з модемом або роутером виконується за допомогою коаксіального кабелю опором 50 Ом через F-роз'єми. При підключенні обладнання, що не підтримує метод просторового кодування, використовується нижній F-роз'єм вертикальної поляризації.

Антена MIMO 17 (2 * 2) (1700-2700 МГц 3G (UMTS), 4G (LTE), 4.5G (LTE-AdvancedPro), 17 дб) відрізняється високою якістю і гарантованим терміном експлуатації. Диполь виготовляється на промисловому підприємстві з деталей індустріального типу висококваліфікованими фахівцями на високоточному обладнанні. Це забезпечує довговічність і тривалий міжремонтний період виробу. Випромінювач антени виготовляється з оцинкованої сталі, а герметичний корпус пристрою, який не допускає потрапляння всередину пилу вологи, з високоякісного АБС-пластика. Такі характеристики дозволяють експлуатувати антену в екстремальних умовах УФ-випромінювання, опадів і перепаду температур. Допустимий режим - 60º С - + 60º С, вітрове навантаження 40 м/с. Компактні габарити диполі 200 × 200 × 40 і мініатюрна вага дозволяють монтаж виконати самостійно. Кріплення забезпечує широкий кут нахилу як по горизонталі, так і по вертикалі.

Антена LTE MIMO популярна для застосування в сільській місцевості або заміських котеджних селищах, де, як правило, спостерігається слабкий рівень сигналу базової станції або його повна відсутність. Пристрій використовують в умовах щільної міської забудови, з огляду на можливості прийому відбитої складової сигналу.


Характеристики

Тип Планшетна
Конектор F-male
Опір 50 Ом
Області застосування Зовнішні
Максимальна відстань передачі 20000 м
Посилення 2x17
Вид Панельна, MIMO
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 1700 - 2700 мГц
Додаткові характеристики Тип поляризації: Вертикальна, горизонтальна | Матеріал корпусу: ABS пластик, оцинкована сталь
Розміри 200 х 200 х 40 мм
Вага 750 г
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.