Карта активації online-кінотеатра SWEET.TV Пакет Premium lite

Артикул: 106006
  • Є в наявності
  • Повернення, обмін: 14 днів.
  • Купити в один клік

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка

Доступні варіанти

Пакет SWEET.TV Premium lite - доступ до кращих фільмів в один клік! Зручна галерея новинок і популярних фільмів online без довгих пошуків і очікування завантаження. Можливість попереднього перегляду допоможуть Вам швидко визначитися з вибором варіанту озвучення і якістю фільму.

Чому варто купити SWEET.TV Premium lite


Вигода. Підписка доступна на 5 пристроїв знаходяться в одній мережі. Серед 6500 кінокартин Йю знайде щось для себе, можете зібратися всією родиною за переглядом біля телевізора або провести вільний час кожен зі своїм кіно. Ви економите час на пошуки рісурса або файлу для скачування, а потім не чекаєте поки закінчиться завантаження. Ви економите трафік і завжди отримуєте якісний контент.

Мобільність. Скачайте фільм, який сподобався і подивіться його без доступу в інтернет по дорозі на роботу або під час подорожі.

Мультиплатформеність. Одна підписка на всі пристрої і на всі актуальні операційні системи. Додаток Світ ТВ доступно для смартфонів, планшетів, Smart TV, ТВ приставок, ігрових консолей, ноутбуків і ПК. Підтримуються операційні системи Windows (від XP до Windows 10 вкулючітельно), MacOS, iOS (від iOS 7 і вище), Android (5.0 і новіше).

Простота. Зручна галерея, розбивка по категоріях і жанрам, а також наявність пошуку допоможуть швидко вибрати для себе щось цікаве. Не знаєте що подивитися? Позитивними на вибір SWEET.TV і загляньте в разжел популярних фільмів або ознайомтеся з новинками. Ліцензія активується шляхом введення персонального коду за пару секунд.

Безпека. З ліцензією Premium lite від Світ ТВ Ви отримуєте тільки якісний контент, без вірусів і без реклами.

 


Характеристики

Тип Підписка
Кількість користувачів 5
Платформа MS Windows, Мас OS, Google Android, iOS
Призначення ПК, Приставки до ТБ, Смартфони, Планшети, Ігрові приставки
Строк дії ліцензії 1, 3, 6, 12 місяців
Тип користувача Для домашнього використання
Тип послуги Підписка
Тип продукту Електронна ліцензія
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.