4G роутер STRONG 300 з акумулятора на 3 години без заряджання

Артикул: 102312
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Роутер 4G ZLT P21 відноситься до сімейства мережевих девайсів, призначених для отримання точки доступу до Всесвітнього павутиння. Маршрутизатор працює на базі чіпсету ZTE7520, який забезпечує його швидкодію. Девайс має ОЗУ об'ємом 128 МВ та 128 МВ флеш пам'яті. Пристрій підтримує усі відомі стандарти зв'язку.

Технічні характеристики роутера ZLT P21

У оснащення маршрутизатора інтегрований сучасний модем LTE Cat.4, що дозволяє здійснювати скачування та передачу інформації зі швидкістю 150 Мб/с в мережах LTE. Параметри функціонування девайсу в стандарті UMTS набагато скромніші. Швидкість прийому даних дорівнює 42,2 Мб/с. Дві вбудовані зовнішні LTE антени знімного типу забезпечать посилення сигналу і стабільність з'єднання. Наявність двох роз'ємів SMA дозволяє підключення зовнішнього 3G/4G/LTE диполя спрямованої дії, що гарантує стійку комунікацію модему з базовою мобільною станцією провайдера на великій відстані.

Таким чином, роутер ZLT P21 забезпечить високошвидкісне бездротове з'єднання з глобальною мережею в місцях, де кабельного інтернету немає через відсутність технічної можливості або через фінансову недоцільність. Як правило, це украй віддалені від міста селища, дачні ділянки чи сільська місцевість. За допомогою роутера можна, за потреби, організувати резервний інтернет канал, задіяти його для вирішення інших виробничих завдань.

Акумулятор ZLT P21

Маршрутизатор має літій-іонний акумулятор ємністю 2200 мАг, що забезпечує повноцінну автономну роботу протягом 2 годин за відсутності центрального енергопостачання. Для введення девайсу в роботу достатньо встановити ідентифікаційний електронний модуль будь-якого мобільного провайдера, включити та отримати високошвидкісний доступ до мережі. В Україні це компанії стільникового зв'язку: Київстар, Vodafone Ukraine та lifecell, що підтримують частоти 900 МГц, 1800 МГц та 2600 МГц у стандарті 4G/LTE та 800 та 2100 у форматі технологій третього покоління. Швидкісні показники та стабільність з'єднання безпосередньо залежить від потужності передавального сигналу БС та зони покриття оператора. Додаткових параметрів не потрібно, драйвера встановлюються автоматично при першому увімкненні.

Роутер має вбудований модуль стандарту IEEE802.11 для організації бездротової локальної мережі радіусом 50 м в умовах прямої видимості. Гаджет працює на частоті 2,4 ГГц та забезпечує швидкість передачі інформації до 300 Мб/с. Можливість одночасного підключення до бездротової мережі без втрати швидкості мають 16 пристроїв, з вбудованим Wi-Fi модулем. Наприклад, смартфон чи ноутбук. Чотири споживачі можна підключити за кабельним інтерфейсом, для цього в конструкції девайсу передбачені порти Ethernet.

Завдяки підтримці VOIP телефонії, до маршрутизатора можна підключити звичайний аналоговий телефон і здійснити дзвінок. Налаштування девайса виконують за допомогою простого, зручного та інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу.

особливості:

  •          просте введення в експлуатацію;
  •          не потребує складних налаштувань;
  •          підтримує 4G технології;
  •          забезпечує високу швидкість приймання-передачі;
  •          стабільність з'єднання за рахунок наявності зовнішніх антен, що знімаються;
  •          потенціал автономної роботи;
  •          можливість роздачі високошвидкісного Інтернету;
  •          інтеграція пристроїв користувача за допомогою кабельного інтерфейсу.

Характеристики

Тип Стаціонарний 4G роутер
LAN порти 4 LAN , швидкість до 100 МБіт/с
LTE Bands 1/3/7/8/20/32/38
Колір Белый
Підтримка технології MIMO Так
Робочі частоти 4G LTE: 800 МГц, 4G LTE: 900 МГц, 4G LTE: 1800 МГц, 4G LTE: 2100 МГц, 4G LTE: 2600 МГц, 3G: 900 МГц, 3G: 2100 МГц, 2G: 1900 МГц, 2G: 1800 МГц, 2G: 900 МГц, 2G: 850 МГц
Роз'єм антени 2 роз'єма SMA
Роз'єми 4-LAN порта, 1-USB, 2-телефоний роз'єм RG11
Работа в сети операторов Київстар, LifeCell, Vodafone
Максимальна швидкість передачі даних 50 Мбіт/с
Радиус действия WIFI сети до 50 метрів
Количество одновременно подключаемых устройств до 16
Wi-Fi 2.4 ГГц
Поколение 4G, 3G, 2G
Версии протоколов 802.11 b/g/n
Антенна Внутренняя
Максимальна швидкість прийому даних до 150 МБіт/с
Додаткові характеристики Брандмаеур, сервер DHCP, IPv4, IPv6, SMS, NAT та підтримка DMZ, VoIP, WPS, IP-фільтр, Шифрування WEP, WPA, WPA2, Фільтрування за MAC-адресами, Micro-SIM (3FF) 15×12 мм, 4 LAN порти, 2 порти RG11 для підключення стаціонарних телефонів, Fast Ethernet, USB порт для зовнішніх накопичувачів пам'яті або принтерів
Особенности Роз'єм під зовнішню антену
Розміри 70x185x180 мм
Вага 250 грамм
Комплектація Роутер, блок живлення, Ethernet-кабель
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.