4G комплект для села WiFi роутер Alcatel HH40V c антеною Rnet 2x17 дБ

Артикул: 105293
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Комплект 4G WiFi роутер Alcatel HH40V з антеною Rnet 2x17 дБ та кабелем

Комплект для бездротового інтернету в селі повністю готовий для встановлення, компоненти підібрані для отримання максимального результату за мінімальних витрат. Всі попередні налаштування для роботи 4G мобільного роутера WIFI вже зроблені, Вам залишається лише вставити картку будь-якого українського оператора в слот та підключити модем до антени. Монтаж антени займає до 30 хвилин, не потребує спеціальних інструментів та знань. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутися за консультацією до наших технічних фахівців.

Склад комплекту 4G WiFi роутер Alcatel HH70VB з антеною Rnet 2x17 дБ та кабелем 1.

4G WiFi стаціонарний роутер Alcatel HH40V

3. Кабель коаксіальний RG-58U 50 Ом – два відрізи по 10 метрів *
4. Перехідники SMA – 2 шт.


Опис та характеристики роутера 4G WiFi Alcatel

HH40V це найкраще рішення для невеликих офісів, частих будинків, дач та інших об'єктів, де потрібен доступ в інтернет за допомогою мереж мобільних 4G операторів.
Підтримка українських частот 3G та 4G.
Alcatel HH40 підтримує всі українські частоти як 3G так і 4G і може використовуватися в мережах українських операторів Київстар, Водафон, Лайфсел без жодних обмежень.

Адже підтримуються наступні частотні діапазони:

4G LTE FDD Bands 3/7/8 (частоти 900/1800/2600 МГц підтримуються)
3G DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS 900/1800/2100 МГц
GSM/GPRS/EDGE /900/1800/1900 МГц

За бездротову передачу даних відповідає вбудований Wi-Fi модуль стандарту IEEE 802.11 b/g/n. Працювати він на частоті – 2,4 ГГц. Радіус дії до 30 метрів, одночасна кількість підключених пристроїв обмежується 32.
Також слід зазначити, що Alcatel HH40V оснащений роз'ємами для підключення зовнішніх антен. Це можуть бути дві стандартні антени або одна MIMO. За допомогою зовнішніх антен можна посилити слабкий сигнал стільникового оператора та збільшити швидкість передачі даних.

Зона WiFI: до 30 м
Кількість одночасно підключених пристроїв: 32
Максимальна швидкість: 150 Мбіт/с (швидкість залежить від якості сигналу, обладнання та завантаженості базової станції)
Підтримка технології MIMO: Так
Робочі частоти: 4G LTE: 1800/900/2600 МГц
Можливість проводового підключення: Є, 2 LAN порт
Характеристики WIFI: 2.4 ГГц
Призначення: робота, навчання, розваги, спілкування в соціальних мережах, ігри, перегляд online-відео, месенджери (Viber, Telegram, WatsApp, Zoom, Skype та ін.), SmartTV, системи безпеки та відеоспостереження.
Додаткові характеристики:Кількість підключень: 32; Вихід під зовнішню антену SMA; Двохдіапазонний WIFI, радіус Wi-Fi до 30 м.

Опис та характеристики антени Rnet 2x17 дБ

Антена хвильовий канал дозволяє отримати стабільний інтернет навіть у місцях, де сигнал дуже слабкий або відсутній зовсім. Антена піднімається над дахом і прямує на базову станцію. Від точності вибору напряму залежить якість прийому та швидкість інтернету в селі. Основні переваги антена - доступна ціна, хороший коефіцієнт посилення та мінімальна парусність.

Опис і характеристики антени Rnet  2x17 дБ

Панельна антена - оптимальний варіант для самостійної установки. Принцип роботи і конструкції антени дозволяє налаштувати її на отримання сигналу з базової станції без тривалого «прицілювання» і отримати високу швидкість і стабільний інтернет-канал навіть в тих місцях, де без підсилювача телефон, модем або роутер не «бачать» мережу.  
Антена Rnet 2x17 dB підтримує технологію MIMO, завдяки якій забезпечує швидкість в 2 рази більше, ніж звичайні планшетні антени або антени хвильового каналу.


Характеристики антени Rnet  2x17 дБ

Тип антени: Планшетна
Частота відповіді: 1700-2700 МГц
Застосування: На відкритому повітрі
Коефіцієнт посилення: 2x17
Підтримка MIMO: Так
Розміри: 200 x 200 x 40 мм


Корисні поради при налаштуванні антени для інтернету в селі

• Антена встановлюється тільки за межами приміщення
• У секторі антени не повинно бути високих будівель або великих дерев
• У більшості випадків антену слід піднімати на висоту близько 2 метрів над дахом будинку (для одноповерхових будівель), але через особливості місцевості іноді варто спробувати підняти антену вище.
• При прокладанні кабелю по можливості постарайтеся зменшити його довжину, краще відрізати всі надлишки. Уникайте петель, вигинів, кабельних складок.
• Змінюючи положення антени, щоб знайти найкращий напрямок, вимкніть маршрутизатор або модем Wi-Fi і знову увімкніть її, коли антена вже знаходиться в новому положенні.

* Довжина кабелю може бути збільшена до 20 м за бажанням клієнта


Характеристики

Тип Стартовый набор
Комплект поставки - антена панельна MIMO Rnet 2x17 dBi | - роутер Alcatel HH40V | - кабель антенний коаксіальний RG-58U | - перехідник pigtail - гарантійний талон - коробка роутера
Поколение 3G, 4G (LTE), GSM
Частотний діапазон 4G LTE: 900/1800/2600 МГц, 3G: UMTS/HSPA/HSPA+ 2100 МГц, 2G: GSM 900/1800 МГц
Версии протоколов Wi-Fi 802.11b/g/n
Антенна Планшетна MIMO
Максимальна швидкість прийому даних до 150 Мбіт/c
Интерфейс Wi-Fi, LAN
Додаткові характеристики - Радус дії Wi-Fi: до 30 м | - Кількість одночасних підключень по Wi-Fi: до 32| - 2 роз'єма LAN для підключення телефонної лінії - 2 разъема SMA для підключення зовнішньої антени
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.