4G/3G панельна антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ (1700-2700 МГц)

Артикул: 104045
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


4G/3G панельна антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ (1700-2700 МГц)

4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ українського виробництва розроблена з метою забезпечення доступу до інтернету і створення стабільного з'єднання в віддалених від базової вишки мобільного оператора районах. Відстань до приймально-передавального обладнання може складати 17-18 км, а при гарній видимості і рівнинній місцевості досягати і 20 км. Диполь підтримує всіх українських інтернет провайдерів, які отримали ліцензію на роботу в мережах LTE, і працює в частотному діапазоні від 1700 до 2700 МГц. Коефіцієнт посилення становить 2 × 18 dBi.

Антена підтримує інноваційну технологію збільшення пропускної спроможності і ємності бездротової мережі MIMO. Усередині антени знаходиться два набори випромінюючих і приймаючих елемента, які працюють відразу в двох напрямках: горизонтальному і вертикальному. Завдяки використанню двоканального посилення швидкість роботи модему або роутера збільшується в два і більше разів.

4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ представляє собою компактну конструкцію з синфазних решіток із безліччю патчів. Перевагою такого рішення є велика ефективна площа випромінювання, що перевершує можливості антени Хвильовий канал при рівному коефіцієнті посилення.

Антена RunBit виготовляється з високоміцного пластика, нержавіючої та оцинкованої сталі і електролізної міді. Диполь конструктивно захищена від попадання в корпус пилу і вологи. Розміри пристрою 300 х 320 х 40 мм, а вага - 1 кг. Монтаж диполі передбачений із зовнішнього боку будівлі. Установка може бути здійснена на окремо стоячому щоглі, даху або стіні будинку. Для якісного монтажу в комплекті з антеною поставляється набір надійного сталевого кріплення.
Кабельна лінія і перехідники купуються користувачем окремо. Для з'єднання антени з модемом або роутером краще використовувати коаксіальний кабель опором 50 Ом, довжиною не більше 20 метрів.

Область застосування 4G/3G антена RunBit LTE MIMO 2 x 18 дБ поширюється як на заміську зону, що знаходить у видаленні від базових станцій мобільних операторів, так і на райони міської забудови. Антена здатна приймати не тільки прямий, але і відбитий від будівель сигнал.


Характеристики

Тип Спрямована
Конектор F-male
Опір 50 Ом
Області застосування Зовнішні, Внутрішні
Максимальна відстань передачі 18000 м
Посилення 2x18
Вид Панельна, MIMO
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 1700 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Тип поляризації: Вертикальна, горизонтальна | Матеріал корпусу: ABS пластик, оцинкована сталь
Розміри 300 х 320 х 40 мм
Вага 1100 г
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.