3G/4G Wi-Fi роутер Huawei B310s-22 з зовнішніми антенами (Київстар, Vodafone, Lifecell)

Артикул: 102196
Розташування: 1
 • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Huawei B310s-22: хороший вибір для бізнесу

  Інтернет-магазин «Мобіратор» пропонує увазі клієнтів представника лінійки стаціонарних роутерів від Huawei - B310s-22. Девайс з вбудованим 3G/4G модулем має унікальні властивості, що робить його корисним, а в ряді випадків - просто незамінним, для ведення бізнесу. Так, цей роутер дозволяє отримати доступ до високошвидкісного Інтернету в умовах відсутності кабельного провайдера, а можливість підключення до 32 гаджетів одночасно - забезпечити Wi-Fi пасажирів муніципальних або міжміських автобусів.

  Роутер Huawei B310s-22 має невеликі габарити - 181x126x70 мм при вазі 226 г. Дизайнерське виконання привабливе. Вертикальна орієнтація гаджета дозволяє займати йому мінімум місця. Кнопки включення пристрою і WPS знаходяться в візуальній доступності - на верхній грані гаджета. Верхню частину передньої панелі роутера займають світлові індикатори, які інформують про включення девайса, роботу Wi-Fi і WAN/LAN порту, про наявність мережі, активність передачі даних. На правій бічній панелі під кришкою розташований слот для стандартної SIM-карти. Кнопка скидання налаштувань, а також всі роз'єми і порти девайса (2 SMA, 1 RJ11, WAN / LAN) знаходяться на задній панелі і дозволяють підключити дві зовнішні антени, стаціонарний телефон, мережевий кабель, живлення.

Головні переваги B310s-22

 • робота в режимах 3G/4G (Kyivstar, Life, Vodafone) з максимальною швидкістю до 42 Мбіт/сек і 150 Мбіт/с відповідно;

 • підтримка голосового зв'язку;

 • потужність - можна одночасно підключити до 32 гаджетів у радіусі 100 м;

 • якісний прийом сигналу;

 • можливість використання стаціонарного телефону;

 • підтримка всіх операторів мобільного GSM зв'язку в Україні;

 • висока якість збірки девайса.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити роутер Huawei B310s-22, а й безкоштовно отримати консультацію з питань його налаштування і експлуатації.

4G Роутер Huawei B310s-22 з зовнішніми термінальними антенами 5 Дб

Комплект 4G WiFi роутер з зовнішніми антенами - оптимальне рішення для отримання якісного, впевненого сигналу збільшення швидкості бездротового інтернету. Використовуючи зовнішню антени Ви отримуєте пріоритет в обслуговуванні, що позитивно позначається навіть за умови великої завантаженості базової станції, коли навіть при повній шкалі поділок швидкість залишається низькою, або з'єднання неставільно. Термінальна антена для посилення сигналу інтернету 4G також підходить для 3G мереж.

Ми настійно рекомендуємо покупку 4G роутерів з внешней антеною в наступний випадках:

Комплект 4G WiFi роутер з зовнішніми антенами - оптимальне рішення для отримання якісного, впевненого сигналу, збільшення швидкості бездротового інтернету. Використовуючи зовнішню антени Ви отримуєте пріоритет в обслуговуванні, що позитивно позначається навіть за умови великої завантаженості базової станції, коли навіть при повній шкалі поділок швидкість залишається низькою, або з'єднання неставільно. Термінальна антена для посилення сигналу інтернету 4G також підходить для 3G мереж.

Ми настійно рекомендуємо покупку 4G роутерів з зовнішьою антеною в наступних випадках:

 • в зоні невпевненого прийому ​в приміщеннях без вікон, напівпідвальних приміщеннях
 • в будівлях де конструкція або матеріали є екраном та ускладнюють проходження сигналу (СТО, ангари, супермаркети, металеві МАФи, гаражі, виробничі приміщення)
 • зони з високим рівнем перешкод (офісні будівлі, торгові центри, виробничі площі)
 • в густонаселених районах (наприклад центр міста)
 • в умовах знаходження між двох базових станцій Вашого оператора

Наші фахівці підкажуть як протестувати сигнал на місці і як налаштувати обладнання для отримання максимальної швидкості і впевненого прийому.


Характеристики

Тип Роутер
Максимальна швидкість передачі даних 50 Мбіт/сек
Частотний діапазон 4G LTE: 1800/2600 МГц, 3G: UMTS/HSPA/HSPA+ 1900/2100 МГц, 2G: GSM 900/1800 МГц
Антенна Дві антени 5 Дб
Максимальна швидкість прийому даних 150 Мбіт/сек
Интерфейс USB, Wi-Fi
Додаткові характеристики Версії протоколів: Wi-Fi 802.11b / g / n; Підтримка MIMO 2x2; Кількість підключень: 32; Вихід під зовнішню антену; Порт LAN/WAN
Розміри 181 × 126 × 70
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.