3G/4G антена MIMO Runbit Spider 2х16 Дб (900 МГц - 2700 МГц)

Артикул: 104158
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


Антена панельна MIMO Runbit Spider 2х16 Дб - унікальна широкосмугова антена перекриває повністю діапазон частот 3G і 4G мереж України. Підтримує частоти всіх операторів: 

Київстар, LifeCell (Лайф), Vodafone (МТС). Головна перевага антени - підтримка LTE advanced з можливістю агрегації (об'єднання) частот. Таким чином Ви отримуєте максимально можливу швидкість за рахунок об'єднання потоків від різних каналів мережі оператора.

Другою важливою особливістю є підтримка частоти 900 МГц, яка добре поширюється на великі відстані. На даний момент оператор Київстар активно розвиває покриття LTE на цій частоті. Використання цієї частоти дозволить збільшити зону, яку може покрити вишка для забезпечення якісного та швидкого мобільного інтернету в селі, за містом, в дачних селищах.

Підтримувані частоти:

  • LTE 800-900 МГц;
  • LTE 1800 МГц;
  • UMTS 2100 МГц;
  • LTE 2600 МГц;
  • LTE 2700 МГц. 

Антена планшетна Мімо 900 МГц - 2700 МГц призначена для підключення до 4G модемів, роутерів і ретрансляції для посилення якості сигналу.

4G/3G антена RunBit Spider LTE 900 - 2600 мГц MIMО відноситься до широкосмугових мультідіапазонних підсилювачів панельного типу. Пристрій застосовується для посилення сигналів і стабілізації інтернет з'єднання від українських мобільних провайдерів Київстар, Vodafone, Lifecell. Експлуатується в частотних діапазонах 770 - 950 МГц і 1700 - 2700 МГц, що застосовуються для стандарту зв'язку четвертого покоління. Коефіцієнт посилення 2 × 16 dBi дозволяє забезпечити доступ до інтернету на відстані до 15 - 20 км від передавальної станції. Це залежить від частоти 1800 МГц до 15 км, на частоті 900 МГц до 20 км.

Панельна 3G/4G LTE MIMO антена RunBit Spider може використовуватися в стандарті 3G. Використання диполі може гарантувати швидкість завантаження в стандарті UMTS/WCDMA 42,2 Мб/с, а передачі 5,76 Мб/с, в стандарті LTE ці показники можуть досягати величин 150 Мб/с і 50 Мб/с відповідно. Це дозволить користувачеві насолодитися серфінгом по всесвітній мережі в режимі онлайн. Антену можна використовувати як в сільській місцевості на відкритому просторі, так і в умовах щільної міської забудови. Диполь нарівні з прямим сигналом передавача приймає його відображену складову, що актуально серед висотних будівель мегаполісу.

Панельна антена RunBitSpider призначена для зовнішнього монтажу. Встановлюють диполь зазвичай на трубу на даху чи фасаді будинку або на окремо стоячу щоглу. Сталеве кріплення для монтажу поставляється разом з антеною. Коаксіальний кабель довжиною 15 метрів і опором 50 Ом для з'єднання підсилювача з модемом в комплект не входить. Його потрібно купувати окремо. Підключення кабелю на задній панелі є два роз'єми F-female.

Антена RunBit Spider підтримує технологію MIMО, що дозволяє поліпшити якість і збільшити швидкість інтернет з'єднання в 2 - 2,5 рази.


Характеристики

Тип Широкосмугова
Конектор F-male
Опір 50 Ом
Області застосування Зовнішні
Посилення 2x16
Вид Панельна, MIMO
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 900 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Тип поляризації: Вертикальна, горизонтальна. X-POL | Матеріал корпусу: ABS пластик, оцинкована сталь
Розміри 400 х 210 х 50 мм
Вага 1000 г
Страна-производитель товара Україна
Страна регистрации бренда Україна
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.