3G/4G антена MIMO GIGA v2 2x15 дБ

Артикул: 104159
  • Немає в наявності

Доставка

По Киеву

СамовывозАдрес магазина

Доставка курьером0 грн.

По Украине

Самовывоз из "Новая почта"

Курьером "Новая почта"

Оплата

Наличными, VISA/Mastercard, Кредит, Рассрочка


GSM/3G/4G/LTE антена панель GIGA v.2 MIMO 1700-2700 2x15dB відноситься до допоміжного мережевого обладнання, використовується з метою посилення і стабілізації сигналів третього і четвертого покоління стандартів зв'язку. Пристрій легко інтегрується зі стаціонарними роутерами, модемами і портативними Wi-Fi роутерами. Застосування диполі актуально в сільській місцевості з нестійким інтернетом через велику віддаленість від передавальних станцій. Широкі кути охоплення дозволяють антені приймати не тільки прямий, але і відбитий сигнал. Це дає можливість використовувати пристрій і в умові тісної міської забудови.

Планшетна антена GIGA підтримує частотний діапазон 1700-2700, в якому функціонують стандарти 3G: UMTS/HSPA і CDMA/EV-DO і 4GLTE. В Україні в цих діапазонах працюють компанії мобільного зв'язку провайдерів: Київстар, Vodafone, Lifesell. Вони і є постачальниками якісного інтернету. Коефіцієнт посилення 2×15Db забезпечує стабільне з'єднання з всесвітньою мережею на відстані до 35 км від передавального обладнання. Швидкість прийому і передачі інформації в мережах 3G дорівнює відповідно 42,2 Мб/с і 5,76 Мб/с, що дозволяє вирішувати більшу частину призначених для користувача завдань. Швидкісні показники в мережах 4G просто радують. Завантажувати файли і відеоконтент можна по 150 Мб/с, а передавати по 50 Мб/с. Це дає можливість вирішувати всі питання в режимі онлайн без зависань сайтів і гальмувань

Монтаж панельної антени GIGA здійснюється ззовні будівлі. Для цієї мети разом з диполями користувачеві поставляється комплект елементів кріплення. Пристрій підтримує антенну технологію MIMO, що значно покращує якість інтернет з'єднання і збільшує швидкість завантаження даних в 2 рази.


Характеристики

Відстань до базової станції до 15 км
Живлення Не потребує
Конектор F-female
КСХ не більше 2.0
Направленість антени Спрямовані
Опір 50 Ом
Призначення Посилення сигналу інтернету
Стандарти та технології 4G, 3G, 2G
Тип кріплення Універсальний хомут на щогли круглоко або квадратного перетину
Упаковка Картонная коробка
Області застосування Зовнішні
Посилення 2x15 Дб
Поляризація Вертикальна, горизонтальна
Робоча температура -45 .. + 60 С
Вид Панельні
Провайдер LifeCell, Vodafone, Київстар, 3Mob
Частотний діапазон 1700 - 2700 МГц
Додаткові характеристики Матеріал корпусу: ABS пластик, оцинкована сталь
Розміри 310 х 160 х 65 мм
Вага 850 г
Комплектація Антена, універсальне кріплення-хомут, інструкція
Примітка: HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.